BEZ NODOKĻA – Pasūtījumi ir beznodokļu un tiks piegādāti tieši pie jūsu durvīm!
Topcoat

Daļēji pastāvīgās nagu lakas izslēgšanas

Makear un Venalisa produkti ir paredzēti profesionāļiem. Mūsu kolekcijās jūs atradīsiet jaukus pasteļtoņus un spilgtas krāsas, kas saglabā toni un noturas uz jūsu nagiem nedēļām ilgi. Zīmols Makear ir starptautiski atzīts par želejas noturību, krāsām, kas neatstāj pēdas, perfekti veidoto otu un krāsu uz vāka, kas atspoguļo gala toņa realitāti.

Likvidācijas Risinājumu sagatavošana

Neaizstājams puspermanentajā manikīrā! Base Coat palielina ēkas pamatnes vai želejas saķeri, un, uzklājot uz pareizi sagatavota naga, tas nodrošina perfektu saķeri un izturīgu darbu. Top Coat, kas paredzēts daļēji pastāvīgai nagu lakai, želejai un akrilam, nodrošina ilgstošu izturību un spīdumu, kas laika gaitā neizbalē. Aizsargā krāsas pret dzeltenumu un neizmaina krāsas (melns pēc pārklājuma nekļūst tumši zils).

Likvidācijas Krāsainie gēli

Ideāla UV krāsa gan progresīvai mikrokrāsošanai, gan vienkāršai NailArt. Tas ir lieliski piemērots kontūrām, ēnām, ēnām un ornamentiem. Tam ir dispersijas slānis, un mēs iesakām virsējo slāni uz dekorācijām.

Klīrensu noņemšanas risinājumi

Augstākās kvalitātes tīrs kosmētiskais acetons, kas nepieciešams puspermanentā manikīra noņemšanai.

Attīrīšanas instrumenti un piederumi

Profesionāli aksesuāri manikīram un pedikīram: vīles, paletes, celtniecības šabloni, magnētiskie zīmuļi Cat Eye efektam, Swarovski kristāli, aizsargpaliktņi un LED/UV lampas.

SHEMAX putekļu sūcēju likvidācijas

SHEMAX profesionālajiem putekļsūcējiem tiek garantēta nepārtraukta darbība 6 gadus! Izmantoto materiālu kvalitāte un ražošanas procesā pievērstā īpašā uzmanība nodrošina perfektu putekļu savākšanu, kas rodas, noņemot gēla vai akrila slāņus uz nagiem.

Akrila klīrenss

Dipping Powder ir akrila pulveris, kura žāvēšanai nav nepieciešama UV lampa un tas ir vieglāks par puspermanento nagu laku vai želeju! Arī manikīra izgatavošana ar akrila pulveri ir ārkārtīgi vienkārša un sastāv no 4 vienkāršiem soļiem: uzklājiet bāzi, ievietojiet nagu pūderī, noslaukiet lieko pūderi ar otu, uzklājiet pūdera aktivatoru, pēc tam aizzīmogojiet.