BEZ NODOKĻA – Pasūtījumi ir beznodokļu un tiks piegādāti tieši pie jūsu durvīm!
Topcoat

Hibrīdie gēli

Mūsu produkti ir paredzēti profesionāļiem. Jūs atradīsit apburošus pasteļtoņus un spilgtas krāsas, kas saglabā toni un noturas uz nagiem nedēļām ilgi. Mūsu izplatītie zīmoli ir starptautiski atzīti par želejas noturību, krāsām, kas neatstāj pēdas, perfekti veidoto otu un krāsu uz vāciņa/pudeles, kas atspoguļo gala toņa realitāti.

Sagatavošanas risinājumi

Neaizstājams puspermanentajā manikīrā! Base Coat palielina ēkas pamatnes vai želejas saķeri, un, uzklājot uz pareizi sagatavota naga, tas nodrošina perfektu saķeri un izturīgu darbu. Top Coat, kas paredzēts daļēji pastāvīgai nagu lakai, želejai un akrilam, nodrošina ilgstošu izturību un spīdumu, kas laika gaitā neizbalē. Aizsargā krāsas pret dzeltenumu un neizmaina krāsas (melns pēc pārklājuma nekļūst tumši zils).

Celtniecības želejas

Vienfāzes celtniecības gēli, kuriem nav nepieciešama bāze, izstrādāti, lai nodrošinātu visaugstāko komforta pakāpi tehniķim. Putekļu daudzums vīlēšanas laikā ir minimāls, un putekļu daļiņas nepaceļas gaisā. Gēli atšķiras pēc blīvuma, krāsas un elastības. Pēc sacietēšanas konstrukciju var pārveidot, izmantojot elektrisko akumulatoru vai frēzi.

Krāsainie želejas

Ideāla UV krāsa gan progresīvai mikrokrāsošanai, gan vienkāršai NailArt. Tas ir lieliski piemērots kontūrām, ēnām, ēnām un ornamentiem. Tam ir dispersijas slānis, un mēs iesakām virsējo slāni uz dekorācijām.

Pigmenti

Izņemšanas risinājumi

Augstākās kvalitātes tīrs kosmētiskais acetons, kas nepieciešams puspermanentā manikīra noņemšanai.

Eļļas

Bagātināts ar aminoskābēm, tīru keratīnu un A, E, D vitamīniem, kutikulas eļļu aromāts visu gadu atsauks atmiņā skaistas svētku atmiņas.

Veidnes

Veidnes tiek izmantotas kopā ar nagu zīmogu! Noņem caurspīdīgo foliju, kas pasargā veidni no skrāpējumiem. Uzklājiet zīmoga želeju uz veidnes virsmas uz vēlamā raksta. Izmantojot skrāpi, ar ātru kustību noņemiet lieko želeju no veidnes. Nospiediet uz veidnes esošo zīmogu, lai kopētu modeli, pēc tam ar vieglu ripināšanas kustību uzklājiet zīmogu uz nagu.

Instrumenti un piederumi

Profesionāli aksesuāri manikīram un pedikīram: vīles, paletes, celtniecības šabloni, magnētiskie zīmuļi Cat Eye efektam, Swarovski kristāli, aizsargpaliktņi un LED/UV lampas.

Profesionāls aprīkojums

SHEMAX profesionālajiem putekļsūcējiem tiek garantēta nepārtraukta darbība 6 gadus! Izmantoto materiālu kvalitāte un ražošanas procesā pievērstā īpašā uzmanība nodrošina perfektu putekļu savākšanu, kas rodas, noņemot želejas vai akrila slāņus uz nagiem.

Komplekti

Jaunā VENALISA VIP3 kolekcija ir oficiāla Rumānijā! 60 jauni toņi gaida, lai jūs tos atklātu tikai vietnē www.topcoat.ro

Mēbeles

Nagu lakas var palīdzēt iegūt lielisku manikīru! Tos piegādājam atsevišķi iepakotas vītņotā kastītē un varat uzklāt (ar pincetes vai bambusa kociņa palīdzību) uz visa nagu vai dažādos modeļos.