BEZ NODOKĻA – Pasūtījumi ir beznodokļu un tiks piegādāti tieši pie jūsu durvīm!
Topcoat

Privātuma politika

CREATIVE MEDIA AGENCY SRL ir reģistrēta personas datu apstrādes reģistrā ar nr. 9876.

Tiesību uz personas datu aizsardzību nodrošināšanu uzskatām par fundamentālu apņemšanos, tāpēc veltīsim visus nepieciešamos resursus un pūles, lai apstrādātu Jūsu datus pilnībā atbilstoši Regulai (ES) 2016/679 ("Vispārīgā datu aizsardzības regula" vai " GDPR"), kā arī ar citiem piemērojamiem tiesību aktiem. Tā kā viens no šī tiesiskā regulējuma būtiskiem principiem ir pārredzamība, mēs esam sagatavojuši šo dokumentu, lai informētu jūs par to, kā mēs ievācam, izmantojam, pārsūtām un aizsargājam jūsu personas datus, kad jūs mijiedarbojaties ar mums saistībā ar mūsu produktiem un pakalpojumiem, tostarp izmantojot mūsu vietne vai lietotnes, kas pieejamas jūsu mobilajā tālrunī.

Mēs paturam tiesības periodiski atjaunināt un grozīt šo Privātuma politiku, lai atspoguļotu jebkādas izmaiņas jūsu personas datu apstrādes veidā vai izmaiņas juridiskajās prasībās. Jebkuru šādu izmaiņu gadījumā mēs savā tīmekļa vietnē parādīsim Privātuma politikas grozīto versiju, tāpēc, lūdzu, periodiski pārbaudiet šīs Privātuma politikas saturu.

Kas mēs esam un kā ar mums sazināties?

Topcoat ir komercnosaukums uzņēmumam CREATIVE MEDIA AGENCY SRL, kas ir Rumānijas valstspiederīgā juridiska persona, kuras juridiskā adrese ir Șos. Olteniței, Nr. 232, bl. 23, sc. A, dzīvoklis 21, Sector 4, Bukareste, Rumānija, ar pasūtījuma numuru Tirdzniecības reģistrā J40/18578/2006, unikāls nodokļu reģistrācijas kods RO17829349 (turpmāk "Topcoat" vai "mēs"). Datu aizsardzības tiesību aktu izpratnē mēs esam pārzinis, kad apstrādājam jūsu personas datus.

Tā kā mēs vienmēr esam atvērti jūsu viedokļiem, kā arī lai sniegtu jums jebkādu papildu informāciju, kas jums varētu būt nepieciešama saistībā ar jūsu datu apstrādi, mēs iesakām sazināties ar datu aizsardzības inspektoru Topcoat, izmantojot e-pasta adresi contact@topcoat.lv vai līdz plkst. pasts vai kurjers uz adresi Șos. Olteniței, Nr. 232, bl. 23, sc. A, ap. 21, Sector 4, Bukareste — ar norādi: datu aizsardzības speciālistam Topcoat.

Kādas personas datu kategorijas mēs apstrādājam?

Mēs parasti ievācam jūsu personas datus tieši no jums, tāpēc jūs varat kontrolēt, kāda veida informāciju jūs mums sniedzat. Piemēram, mēs no jums saņemam šādu informāciju:

Mēs varam arī vākt, uzglabāt un tālāk apstrādāt noteiktu informāciju par jūsu uzvedību, kad apmeklējat mūsu vietni, lai personalizētu jūsu tiešsaistes pieredzi un sniegtu jūsu profilam pielāgotus piedāvājumus.

Mēs nevācam un citādi neapstrādājam sensitīvus datus, kas ir iekļauti Vispārīgajā datu aizsardzības regulā īpašās personas datu kategorijās. Mēs arī nevēlamies vākt un apstrādāt datus par nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 16 gadiem.

Kādi ir apstrādes mērķi un pamatojums?

Mēs izmantosim jūsu personas datus šādiem mērķiem:

1. Nodrošināt pakalpojumus Topcoat jūsu labā. Šis vispārējais mērķis vajadzības gadījumā var ietvert:

Jūsu datu apstrāde šiem nolūkiem vairumā gadījumu ir nepieciešama, lai noslēgtu un izpildītu līgumu starp Topcoat un jums. Arī noteikta šiem nolūkiem iekļautā apstrāde ir noteikta piemērojamos tiesību aktos, tostarp nodokļu un grāmatvedības tiesību aktos.

2. Lai uzlabotu mūsu pakalpojumus. Mēs vienmēr vēlamies sniegt jums vislabāko iepirkšanās pieredzi. Šim nolūkam mēs varam apkopot un izmantot noteiktu informāciju, kas saistīta ar jūsu iepirkšanās uzvedību, mēs varam uzaicināt jūs aizpildīt apmierinātības aptaujas pēc pasūtījuma pabeigšanas, vai arī mēs varam tieši vai ar partneru palīdzību veikt pētījumus un tirgus izpēti. Mēs šīs darbības pamatojam ar savām likumīgajām interesēm veikt komercdarbību, vienmēr rūpējoties, lai netiktu aizskartas Jūsu pamattiesības un brīvības.

3. Mārketinga nolūkos. Mēs vēlamies informēt jūs par labākajiem piedāvājumiem par produktiem, kas jūs interesē. Šajā sakarā mēs varam nosūtīt jums, izmantojot elektroniskās saziņas kanālus, vispārīgus un tematiskus biļetenus, informāciju par produktiem, kas ir līdzīgi vai papildina tiem, kurus esat iegādājies vai parādījis. interesi par pirkumu, kā arī citus līdzīgus komerciālus paziņojumus, un mēs varam parādīt personalizētus ieteikumus mūsu vietnē. Lai sniegtu jums interesējošo informāciju, mēs varam izmantot noteiktus datus par jūsu iepirkšanās uzvedību (piemēram, skatītos un/vai iegādātos produktus), lai izveidotu jums profilu. Mēs vienmēr nodrošinām, ka šī apstrāde tiek veikta, ievērojot jūsu tiesības un brīvības, un uz to pamata pieņemtie lēmumi nerada juridiskas sekas un neietekmē jūs līdzīgā veidā.

Jūs varat mainīt savas domas un atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā:

Noteiktās situācijās mēs varam balstīt savas mārketinga aktivitātes uz mūsu likumīgajām interesēm veicināt un attīstīt savu uzņēmējdarbību. Jebkurā situācijā, kad mēs izmantojam informāciju par jums mūsu likumīgajām interesēm, mēs rūpējamies un veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka netiek ietekmētas jūsu pamattiesības un brīvības. Tomēr jūs jebkurā laikā varat lūgt mūs, izmantojot iepriekš aprakstītos līdzekļus, lai apturētu jūsu personas datu apstrādi mārketinga nolūkos, un mēs izpildīsim jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.

4. Lai aizstāvētu mūsu likumīgās intereses. Var būt situācijas, kad mēs izmantosim vai kopīgosim informāciju, lai aizsargātu savas tiesības un uzņēmējdarbību. Tie var ietvert:

Šo apstrādes veidu vispārējais pamats ir mūsu likumīgās intereses aizstāvēt savu komercdarbību, ar to saprotot, ka mēs nodrošinām, ka visi mūsu veiktie pasākumi garantē līdzsvaru starp mūsu interesēm un jūsu pamattiesībām un brīvībām. Tāpat atsevišķos gadījumos apstrādi pamatojam ar tiesību normām, piemēram, pienākumu nodrošināt aktīvu un vērtību aizsardzību, ko paredz šajā jautājumā piemērojamie tiesību akti.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?

Parasti mēs glabāsim jūsu personas datus tik ilgi, kamēr esat klients Topcoat. Jūs jebkurā laikā varat pieprasīt mums dzēst noteiktu informāciju, un mēs izpildīsim šādus pieprasījumus, ievērojot noteiktas informācijas saglabāšanu, ja to pieprasa piemērojamie tiesību akti vai mūsu likumīgās intereses. Vispārējais noteikums ir ar veiktajiem pasūtījumiem saistīto informāciju glabāt 10 gadus no pasūtījuma izpildes brīža. Līdzīgi kā iepriekšējā situācijā, mēs varam saglabāt noteiktus datus pēc šī perioda beigām saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem vai mūsu likumīgajām interesēm.

Sīkdatņu politika

Sīkdatne ir neliels fails, kas sastāv no burtiem un cipariem, kas tiks saglabāts lietotāja datorā, mobilajā tālrunī, planšetdatorā vai citā iekārtā, no kuras tiek piekļūts internetam. Sīkdatne tiek instalēta pēc pieprasījuma, ko serveris sūta pārlūkprogrammai, un ir pilnībā pasīva. Tajā nav programmatūras, vīrusu vai spiegprogrammatūras, un tā nevar piekļūt informācijai lietotāja datorā, mobilajā tālrunī vai planšetdatorā.

Šie faili ļauj atpazīt lietotāja termināli un parādīt saturu atbilstošā veidā, kas pielāgots lietotāja vēlmēm. Sīkdatnes nodrošina lietotājiem patīkamu pārlūkošanas pieredzi un atbalsta mūsu centienus nodrošināt lietotājiem ērtus pakalpojumus. Tie tiek izmantoti arī anonīmas apkopotas statistikas sagatavošanā, kas palīdz mums saprast, kādu labumu lietotājs gūst no mūsu vietnes, ļaujot uzlabot tās struktūru un saturu, izslēdzot lietotāja personas identifikāciju.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Mēs izmantojam divu veidu sīkdatnes: pastāvīgās un vienas sesijas sīkdatnes. Pēdējie ir pagaidu faili, kas paliek lietotāja terminālī, līdz beidzas sesija vai tiek aizvērta lietojumprogramma vai pārlūkprogramma. Fiksētie faili paliek lietotāja datorā, mobilajā tālrunī vai planšetdatorā noteiktu laiku sīkfailu parametru ietvaros vai līdz brīdim, kad lietotājs tos manuāli izdzēš.

Kā mūsu vietne izmanto sīkfailus?

Apmeklējot vietni Topcoat, var tikt ievietoti šāda veida sīkfaili:

Stingri nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas vietnes pareizai darbībai. Šo sīkfailu lejupielādei jūsu ierīcē nav nepieciešama jūsu iepriekšēja piekrišana. Jūs varat konfigurēt savu pārlūkprogrammu, lai bloķētu šīs sīkdatnes, taču šajā gadījumā atsevišķas mūsu vietnes sadaļas nedarbosies pareizi (piemēram, iepirkumu grozs).

Sīkfaili, ko iestatījis Topcoat:

Trešo pušu iestatītās sīkdatnes:

Kam mēs nosūtām jūsu personas datus?

Attiecīgā gadījumā mēs varam pārsūtīt vai nodrošināt piekļuvi noteiktiem jūsu personas datiem šādām saņēmēju kategorijām:

Ja mums ir juridisks pienākums vai ja tas ir nepieciešams, lai aizstāvētu likumīgas intereses, mēs varam arī izpaust noteiktus personas datus valsts iestādēm. Mēs nodrošinām, ka trešo personu privāttiesību piekļuve jūsu datiem tiek veikta saskaņā ar tiesību aktiem par datu aizsardzību un informācijas konfidencialitāti, pamatojoties uz ar tām noslēgtajiem līgumiem.

Uz kurām valstīm mēs pārsūtām jūsu personas datus?

Pašlaik mēs glabājam un apstrādājam jūsu personas datus Rumānijas, Austrijas un Somijas teritorijā. Tomēr laiku pa laikam mēs varam pārsūtīt noteiktus jūsu personas datus struktūrām, kas atrodas ārpus šīm valstīm. Šīs vienības var atrasties Eiropas Savienībā vai ārpus Savienības, tostarp valstīs, kuras Eiropas Komisija nav atzinusi par tādām, kurām ir atbilstošs personas datu aizsardzības līmenis.

Mēs vienmēr veiksim pasākumus, lai nodrošinātu, ka jebkura starptautiskā personas datu pārsūtīšana tiek apstrādāta rūpīgi, lai aizsargātu jūsu tiesības un intereses. Pārsūtīšanu pakalpojumu sniedzējiem un citām trešajām pusēm vienmēr aizsargās līgumsaistības un, ja nepieciešams, citi drošības pasākumi, piemēram, Eiropas Komisijas izdotas līguma standarta klauzulas vai sertifikācijas shēmas, piemēram, privātuma vairogs, lai aizsargātu personas datus, kas pārsūtīti no iekšpuses. ES uz Amerikas Savienotajām Valstīm.

Jūs varat sazināties ar mums jebkurā laikā, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju, lai uzzinātu vairāk par valstīm, uz kurām mēs pārsūtām jūsu datus, un drošības pasākumiem, ko esam ieviesuši saistībā ar šo pārsūtīšanu.

Kā mēs aizsargājam jūsu personas datu drošību?

Mēs esam apņēmušies nodrošināt personas datu drošību, īstenojot atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus saskaņā ar nozares standartiem. Mēs glabājam jūsu personas datus drošos serveros un nodrošinām uzglabāšanas dublēšanu. Maksājumu veikšanai izmantojam maksājumu apstrādātāja Stripe pakalpojumus. Jebkura maksājuma informācija tiek šifrēta, izmantojot SSL tehnoloģiju.

Neskatoties uz veiktajiem pasākumiem Jūsu personas datu aizsardzībai, vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka informācijas pārraide internetā kopumā vai caur citiem publiskajiem tīkliem nav pilnībā droša un pastāv risks, ka dati var tikt redzēti un izmantoti. nesankcionētas trešās puses. Mēs nevaram būt atbildīgi par tādu sistēmu ievainojamību, kas nav mūsu kontrolē.

Kādas tiesības jums ir?

Vispārīgā datu aizsardzības regula atzīst vairākas tiesības saistībā ar jūsu personas datiem. Jūs varat pieprasīt piekļuvi saviem datiem, kļūdu labošanu mūsu failos un/vai iebilst pret savu personas datu apstrādi. Varat arī izmantot savas tiesības iesniegt sūdzību kompetentajai uzraudzības iestādei vai vērsties tiesā. Ja piemērojams, jūs varat arī gūt labumu no tiesībām pieprasīt savu personas datu dzēšanu, tiesības ierobežot savu datu apstrādi un tiesības uz datu pārnesamību.

Lai īstenotu savas tiesības, varat sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju. Lūdzu, ņemiet vērā šādus punktus, ja vēlaties izmantot šīs tiesības:

Segtās tiesības un to apraksts

Piekļuve | Jūs varat mums jautāt:

Labojums | Jūs varat lūgt mūs labot vai papildināt jūsu neprecīzos vai nepilnīgos personas datus. Mēs varam mēģināt pārbaudīt datu precizitāti pirms to labošanas.

Dzēst datus | Jūs varat lūgt mūs dzēst savus personas datus, taču tikai tad, ja:

Mums nav pienākuma izpildīt jūsu pieprasījumu dzēst personas datus, ja jūsu personas datu apstrāde ir nepieciešama:

Ir daži citi apstākļi, kādos mums nav pienākuma izpildīt jūsu datu dzēšanas pieprasījumu, lai gan šie divi ir visticamākie apstākļi, kādos mēs varam noraidīt jūsu pieprasījumu.

Datu apstrādes ierobežojums | Jūs varat lūgt mums ierobežot jūsu personas datu apstrādi, bet tikai tad, ja:

Mēs varam turpināt izmantot jūsu personas datus pēc ierobežojuma pieprasījuma, ja:

Datu pārnesamība | Jūs varat lūgt mūs sniegt savus personas datus strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā, vai arī varat pieprasīt, lai tie tiktu tieši pārnesti citam datu pārzinim, taču katrā gadījumā tikai tad, ja apstrāde ir balstīta uz jūsu piekrišanu vai līguma slēgšana vai izpilde ar Jums; un apstrāde tiek veikta ar automatizētiem līdzekļiem.

Opozīcija | Ar jūsu konkrēto situāciju saistītu iemeslu dēļ jūs jebkurā laikā varat iebilst pret savu personas datu apstrādi, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, ja uzskatāt, ka jūsu pamattiesības un brīvības ir svarīgākas par šīm interesēm. Jūs varat arī iebilst pret savu datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos jebkurā laikā, nenorādot iemeslu, un tādā gadījumā mēs pārtrauksim šo apstrādi, cik drīz vien iespējams.

Automatizēta lēmumu pieņemšana | Jūs varat pieprasīt, lai uz jums neattiecas lēmums, kas balstīts tikai uz automatizētu apstrādi, bet tikai tad, ja šim lēmumam ir juridiskas sekas vai tas citādi ietekmē jūs līdzīgā un nozīmīgā veidā. Šīs tiesības netiek piemērotas, ja lēmums, kas pieņemts automatizētas lēmumu pieņemšanas ceļā, ir nepieciešams, lai mēs noslēgtu vai izpildītu līgumu ar jums, tas ir atļauts ar likumu un ir nodrošināti atbilstoši jūsu tiesību un brīvību aizsardzības līdzekļi vai ja tas ir pamatots ar jūsu nepārprotamu piekrišanu. .

Pretenzijas

Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei par jūsu personas datu apstrādi. Rumānijā datu aizsardzības uzraudzības iestādes kontaktinformācija ir šāda:

Valsts personas datu apstrādes uzraudzības iestāde
Blvd. General Gheorghe Magheru, Nr. 28-30, 1. sektors, Bukareste, Rumānija
Tālrunis: +40318059211 vai +40318059212
E-pasts: anspdcp@dataprotection.ro

Neskarot jūsu tiesības jebkurā laikā sazināties ar uzraudzības iestādi, lūdzu, iepriekš sazinieties ar mums, un mēs apsolām darīt visu iespējamo, lai jebkuru problēmu atrisinātu draudzīgi.

Atgādinām, ka jebkurā laikā varat sazināties ar datu aizsardzības speciālistu Topcoat, iesniedzot pieprasījumu kādā no šiem veidiem: